HAKKIMIZDA


Firmamız 1996 yılında Alternatif Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulmuş olup o günden bu yana üretim ve hizmet yelpazemizi genişleterek faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmektedir. Kurumsallaşma adına 2200 m² kapalı alanda yeni yapılandırdığımız tesisimizle Buca Organize Sanayi Bölgesi 3.Bölge 2/20 Sokak No: 32 Adatepe - Buca / İZMİR adresimizde siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yüksek standartlı, kaliteli, sınırsız ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Makine Parkımız "KOMORİ ve HEIDELBERG" Menşei'li son model makine ve teçhizattan oluşmaktadır. Üretimimizin her aşaması, konusunda Deneyimli ve Tecrübeli Personel tarafından kontrol edilerek gerçekleştirilmekte, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarında kalite kontrol yapılmaktadır.

Aynı zamanda Grafik tasarım servisimiz en son teknoloji ve programları içeren bilgisayar sistemi ile donatılmış yine bu birimimiz de uzman ve deneyimli bir kadro siz müşterilerimize hizmet vermektedir..

Üretim alanlarımız içinde her türlü 70x100 baskı, masa ve gemici takvimleri, katalog, broşür, ınsert, imaj kataloğu, tanıtım kataloğu, poster, etiket, ambalaj kutuları, baskılı

KALİTE, DAYANIKLILIK, HASSASİYET VE SÜREKLİLİK ilkelerinde hizmet vermek birinci hedefimiz olmakla birlikte değişmeyen başlık olarak "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" kesinlikle ön planda tutmaktayız. Nasıl ki ürettiğimiz tüm mal ve hizmetler uzun bir zincirin sonunda nitelik kazanıyorsa, müşteri memnuniyetini de böyle bir zincirin son halkası olarak kabul etmek gerekir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerine yetişmiş tecrübeli kadrosuyla ve son teknolojiyle desteklenen makine parkuruyla üretim kapasitesini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı ve kaliteli ofset baskı teknikleriyle birçok sektöre artan kalitesiyle hizmet vermektedir.

Matbaamız, uzun yıllar matbaacılık sektörünün içinde yer almış tecrübeli ve titiz, gelişime açık, teknolojiye ayak uydurma ve kalitede en iyiyi yakalama prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmanıza verebileceğimiz hizmetler sizin isteklerinizle doğru orantılı olup en kısa zamanda talep ve isteklerinizi bekleriz.

Firmanızı, değerli müşteri portföyümüzde görmekten onur duyarız.


İLETİŞİM
Ad
Soyad
E-Mail
Mesaj


© 2017 ALTERNATİF MATBAA